Kończy się nabór na studia w Uniwersytecie Szczecińskim

Dzisiaj kończy się drugi nabór na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie oraz pierwszy nabór na studia stacjonarne II stopnia i wszystkie studia niestacjonarne w Uniwersytecie Szczecińskim. Rejestracja odbywa się wyłącznie przez Internet w systemie ERK na stronie e-rekrutacja.usz.edu.pl.

Z nami #MożeszWięcej

MOŻESZ WIĘCEJ – to hasło naszej tegorocznej rekrutacji, ponieważ jesteśmy przekonani, że na US studenci mogą łączyć rozwój naukowy, osobisty i realizować swoje pasje. Uniwersytet Szczeciński oferuje to poprzez prężnie działające: Akademickie Biuro Karier, Akademicki Związek Sportowy, Radę Samorządu Studenckiego, Centrum Edukacji Medialnej i Interaktywności Medialnej, a także Uniwersytecki Zespół Wsparcia i Rozwoju oraz Dział Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami.

W naszej ofercie edukacyjnej znajduje się ponad 90 kierunków, w tym 10 nowości:

Nie czekajcie do ostatniej chwili i zapiszcie się na studia już teraz! Macie czas do godziny 23.59! 😉