Zostań Uniwersyteckim Mistrzem Ortografii!

Wracamy z kolejną edycją Dyktanda Uniwersyteckiego, które, jak co roku, organizowane jest z inicjatywy prof. Ewy Kołodziejek. Impreza pozostaje także nieodłącznym elementem Święta Uniwersytetu Szczecińskiego. Dyktando odbędzie się 24 maja, o godzinie 11.00, w auli Centrum Dydaktyczno-Badawczego Nauk Przyrodniczych, przy ul. Mickiewicza 16a w Szczecinie.

To już 9 edycja konkursu

Pierwszy raz zmagania językowe odbyły się w maju 2015 roku z okazji obchodów trzydziestolecia naszej Uczelni.

Dyktando zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Biorą w nim udział mieszkańcy województwa zachodniopomorskiego, którzy walczą o nagrody pieniężne i tytuł Uniwersyteckiego Mistrza Ortografii. Kto może nim zostać? Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie na stronie internetowej dyktando.usz.edu.pl.

Na zapisy, które odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy, czekamy do 20 maja, do godziny 23.59.

Zgłoś się już dziś!