Za nami XVIII edycja Giełdy Pracy

To była już XVIII edycja Giełdy Pracy, organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego. We wtorek (16 kwietnia) nasi studenci mieli okazję odwiedzić dziesiątki stoisk pracodawców i zapoznać się z setkami ofert pracy. Wydarzenie odbyło się na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania (Kampus Mickiewicza). Jak co roku studenci mogli także spotkać się z naszym rekrutacyjnym teamem, aby poznać ofertę studiów II stopnia.

Z nami rozwiniesz skrzydła!

Giełda Pracy była doskonałą okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami różnych firm i instytucji. Takie spotkania pozwalają poznać rynek pracy, dowiedzieć się więcej o oczekiwaniach pracodawców względem umiejętności i kompetencji kandydatów, a także zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, staży oraz praktyk.

Współpraca z Fabryką Wody stała się faktem

Podczas inauguracji wtorkowej Giełdy Rektor US Waldemar Tarczyński oraz Prezes Zarządu Fabryki Wody Konrad Stępień podsiali porozumienie o współpracy.

Wspólnie będziemy realizować projekty naukowo-badawcze, organizować staże dla studentów oraz współuczestniczyć w zajęciach dydaktycznych. Jednym słowem będzie się działo! 😉

Relacja Uniwizji