Uniwersytet Szczeciński i Grupa IAI otwierają „Akademię e-biznesu”

Uniwersytet Szczeciński i Grupa IAI (lider polskiego rynku e-commerce, firma odpowiedzialna za polską platformę sklepową IdoSell) nawiązały współpracę. Jej efektem jest studium „Akademia e-biznesu”- kurs prowadzony na Wydziale Ekonomii Finansów i Zarządzania US.

Podpisanie umowy o współpracę

W wydarzeniu udział wzięli:

• dr hab. Waldemar Tarczyński – Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego,
  • Michał Paschalis-Jakubowicz, CEO Grupy IAI,
  • dr hab. Iwona Markowicz, prof. US – Pełnomocniczka Rektora – Koordynator ds. Praktyk i Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania,
  • dr hab. Jacek Buko, prof. US Prodziekan ds. Jakości Kształcenia i Wdrażania Strategii Rozwoju na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania.

Celem umowy pomiędzy Uniwersytetem Szczecińskim i firmą IAI SA jest promocja przedsiębiorczości oraz podejmowanie inicjatyw rozwojowych nakierowanych na studentów, przedsiębiorców i pracowników organizacji łączących wiedzę teoretyczną z umiejętnościami praktycznymi. Współpraca obejmować będzie promocję i realizację szkoleń, w ramach których przekazywana będzie wiedza i umiejętności dotyczące współczesnych reguł tworzenia i prowadzenia biznesu oraz wykorzystywania nowoczesnych narzędzi informatycznych wspierających biznes.

Szczegóły Akademii

Studium „Akademia e-biznesu” skierowane jest do studentów, absolwentów i przedsiębiorców. Oferuje 64 godziny praktycznych zajęć, które umożliwią rozwijanie kompetencji biznesowych w obszarze e-commerce. Wykłady prowadzone będą zarówno przez doświadczonych pracowników naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego, jak i ekspertów z Grupy IAI, posiadającej ponad 23-letnie doświadczenie na rynku.

„Akademia e-biznesu” to innowacyjny program edukacyjny na mapie Polski. Łączy on teorię z praktyką, umożliwiając uczestnikom zdobycie konkretnych umiejętności niezbędnych w dzisiejszym dynamicznym środowisku handlu elektronicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi Akademii.

Relacja Uniwizji