Personal Branding Week powraca

Studencie, już niedługo zyskasz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy oraz umiejętności pomocnych w znalezieniu swojego miejsca na rynku pracy. W dniach 18-22 marca powraca Personal Branding Week. Zapisz sobie tę datę – to właśnie wtedy rozwiniesz swoje kompetencje pod okiem ekspertów.

W trakcie PBW 2024 dowiesz się

• jak zbudować markę osobistą i zadbać o jej autentyczność,
  • jak sprawdzić swoje umiejętności miękkie i twarde oraz nauczysz się je rozwijać,
  • jak nauczyć się, jak skutecznej komunikacji i nawiązywać dobre relacje.

W ubiegłym roku dostarczyliśmy uczestnikom nie tylko niezapomnianych doświadczeń, ale przede wszystkim solidnej dawki wiedzy. W tym roku podnosimy poprzeczkę!

Zgłoś się już dziś! Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie branding.usz.edu.pl. Zapisy trwają do 13 marca.

US otwarty na rozwój kompetencji studenckich

Personal Branding Week to projekt doceniony na ogólnopolskim forum studenckim. Został nagrodzony Laurem Uniwersyteckim w kategorii Rozwój Kompetencji Studentów przez Forum Uniwersytetów Polskich.

Organizatorami wydarzenia są: Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego oraz UNIWIZJA Telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego.