Ruszyła rekrutacja do kolejnej edycji „Akademii Młodego Prawnika”

Rekrutacja do 3. edycji „Akademii Młodego Prawnika” startuje już 16 lutego! Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klasy IV – VIII) oraz szkół ponadpodstawowych (licea ogólnokształcące, technika, branżowe szkoły I i II stopnia) z województwa zachodniopomorskiego.

Szczegóły projektu

Uczestnicy AMP będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli akademickich, prawników, ekspertów oraz specjalistów zewnętrznych. Otrzymają indeksy uczestników Akademii oraz materiały szkoleniowe.

Misją Akademii Młodego Prawnika jest popularyzowanie wiedzy prawnej wśród dzieci i młodzieży, przede wszystkim poprzez wskazanie, że prawo towarzyszy każdej sferze naszego życia. Projekt zakłada także kształtowanie świadomości prawnej wśród najmłodszych.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona (do 20 osób w grupie młodszej i do 20 osób w grupie starszej).

Na Wasze zgłoszenie czekamy do 1 marca 2024 roku.

Więcej informacji o rekrutacji na stronie WPiA.