Zakończyła się kolejna edycja Areopagu

W ubiegły piątek 26 stycznia Szczecin stał się prawniczą stolicą Polski. To właśnie wtedy, na Scenie Szekspirowskiej Teatru Polskiego w Szczecinie, odbyło się wyjątkowe wydarzenie – „Areopag. O przyszłości demokratycznego państwa prawnego”. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Debata pełna ekspertów

Na jednej scenie spotkali się wybitni eksperci prawa i nauk społecznych, aby dyskutować o przyszłości demokratycznego państwa prawnego. A wśród nich znaleźli się profesorowie: Ewa Łętowska, Włodzimierz Wróbel, Andrzej Rychard i Krystian Markiewicz.

Debatę poprowadzili Dziekan WPiA dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US oraz dziennikarz Radomir Wit.

Organizatorzy już teraz zapowiadają kolejną edycję wydarzania, które odbędzie się w styczniu 2025 roku.