Prorektor Katarzyna Kotarska zagrała razem z WOŚP

Za nami 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród kwestujących, w ramach sztabu US, była prof. Katarzyna Kotarska, Prorektor ds. Studenckich Uniwersytetu Szczecińskiego. Wspomogli Ją między innymi Wojewoda Zachodniopomorski Adam Rudawski oraz Piotr Krzystek, Prezydent Szczecina.

US grał w Ogrodach Śródmieście

Koncerty, liczne pokazy, polonez zatańczony wspólnie z ZPiT Szczecinianie, czy coroczny element charytatywnej imprezy, czyli „Światełko do nieba”… To tylko niektóre atrakcje, zorganizowane przez sztab WOŚP Uniwersytetu Szczecińskiego, podczas niedzielnego finału w Ogrodach Śródmieście.

Organizatorki sztabu (Alicja Remiszewska oraz Marta Zywar) już ogłosiły pobicie zeszłorocznego rekordu zebranych pieniędzy. Na ten moment szacowany wynik to ponad 165 tysięcy złotych! Jednak to nie koniec! Nadal możesz wziąć udział w licytacjach WOŚP naszego sztabu na Allegro.

Alicji i Marcie oraz wszystkim osobom, które Je wspomogły serdecznie dziękujemy za organizację WOŚP!

Pamiętajcie, że gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!