Zadbaj o swoją karierę! Za nami kolejna edycja Giełdy Pracy

Za nami 17. edycja Giełdy Pracy, którą zorganizowało 14 listopada na Wydziale Nauk Społecznych nasze Akademickie Biuro Karier. Wydarzenie to było idealną okazją dla naszych studentów do zapoznania się z lokalnym rynkiem pracy.

Na US dbamy o karierę naszych studentów

Giełda Pracy to prawie 50 przedsiębiorstw w jednym miejscu, rozmowy z pracodawcami, oferty pracy i praktyk, warsztatach i wykłady oraz konsultacje CV. W Kampusie przy ulicy Krakowskiej studenci mogli zapoznać się także z ofertą studiów II stopnia oraz porozmawiać z przedstawicielami Biura Rekrutacji US.

Głównym punktem wtorkowego wydarzenia było podpisanie porozumienia o współpracy między Uniwersytetem Szczecińskim a Welcome Center Stettiner Haff. Partnerstwo to stanowi ważny krok w promowaniu transgranicznej współpracy akademickiej.