Xu – Interdyscyplinarna Konferencja Samorządów Uczniowskich

Organizatorzy Interdyscyplinarnej Konferencji Samorządów Uczniowskich mają przyjemność zaprosić Samorząd Szkolny wraz z Opiekunem na ogólnopolskie wydarzenie – Xu 2023. Celem konferencji, organizowanej przez uczniów dla uczniów, jest wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami oraz nawiązanie przyjaźni i zdobycie umiejętności, które usprawnią dalszą pracę samorządów.

Konferencja odbędzie się w Szczecinie, w dniach od 15 do 17 listopada 2023 r. W trakcie konferencji uczniowie wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez wykładowców Uniwersytetu Szczecińskiego oraz organizacji pozarządowych, a każdy dzień zwieńczony będzie pracą w sekcjach, w których uczniowie będą opracowywać innowacyjne pomysły na pokonanie problemów współczesnego świata, zaczynając od rozwiązywania ich w swojej szkole.

HARMONOGRAM:

15.11.2023 r. (środa) V LO w Szczecinie (9:30-17:00),

16.11.2023 r. (czwartek) Wydział Ekonomii Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (9:00-17:00),

17.11.2023 r. (piątek) Sala obrad Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego (9:00-16:00).

Szczegółowe informacje na stronie internetowej organizatora.