Giełda Pracy

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Giełdę Pracy , która odbędzie się już 14 listopada 2023 r. na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Krakowskiej 71-79.

Będą na Was czekać:
✅ Spotkania twarzą w twarz z pracodawcami – to świetna okazja na bezpośredni kontakt i poznawanie ryku pracy od podszewki.
✅ Warsztaty i webinary – nasi eksperci podzielą się z Wami cennymi wskazówkami dotyczącymi ścieżki kariery.
✅ Indywidualne rozmowy rekrutacyjne online! – zgłoście swoją kandydaturę do 10.11 i weźcie udział w wstępnych rozmowach rekrutacyjnych!
✅ Katalog Pracodawców – unikatowa publikacja z bezpłatnymi kontaktami do firm – coś, co musicie mieć pod ręką!
✅ Stacjonarne warsztaty z praktykami – zapraszamy na inspirujące warsztaty prowadzone przez ekspertów.

Spotkacie tam również nas, będziecie mogli z nami porozmawiać o ofercie edukacyjnej na rok 2024/2025. ☺️
Udział w tegorocznej Giełdzie Pracy zadeklarowało ponad 50 organizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ich wizytówkami dostępnymi na stronie www.gieldapracy.usz.edu.pl