Uniwersytet Szczeciński gospodarzem Spacerku na Uniwerek

Już w niedzielę 1 października rozpocznie się Spacerek na Uniwerek. O godzinie 12.00 z Placu Solidarności studenci, nauczyciele i władze szczecińskich uczelni rozpoczną przemarsz ulicami miasta. Dołącz do nas, aby w barwnej i wesołej atmosferze wspólnie zainaugurować nowy rok akademicki!

Przemarsz przejdzie przez pl. Żołnierza Polskiego, al. Papieża Jana Pawła II, pl. Armii Krajowej, aby około godziny 13.00 dotrzeć na Jasne Błonia.

Odwiedź nasze stoisko

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na Jasne Błonia (przy fontannie Bartłomiejce), gdzie w godzinach 13.00 – 16.00 czekać na Was będzie miasteczko akademickie. Będziecie mogli dowiedzieć się więcej o szczecińskich uczelniach oraz wziąć udział w przygotowanych atrakcjach, o których więcej informujemy w wydarzeniu na facebooku.

Z kim się widzimy? Kto spaceruje z nami? 😉