Dni Adaptacyjne Uniwersytetu Szczecińskiego

Nowi studenci już niedługo dołączą do grona społeczności Uniwersytetu Szczecińskiego. Zanim jednak to nastąpi, czekać na nich będą Dni Adaptacyjne, które w tym roku odbędą się w dniach 27 i 28 września.

Już nie Kandydaci, tylko Studenci US

Dni Adaptacyjne to okres, w którym nowi studenci mają okazję po raz pierwszy poznać swój Wydział od środka, a także poznać Władze Wydziału i nowych kolegów i koleżanki z roku. To także możliwość do wzięcia udziału w wydarzeniach, dzięki którym lepiej poznają funkcjonowanie Uniwersytetu Szczecińskiego – między innymi dzięki szkoleniu z praw i obowiązków studenta.

Na początku roku akademickiego odbywają się również wydarzenia takie jak „Spacerek na uniwerek” czy „Otrzęsiny Uniwersytetu Szczecińskiego”.

Więcej informacji znajdziesz tutaj. Do zobaczenia!