Nowy rok szkolny 2023/2024

4 września rozpocznie się nowy rok szkolny 2023/2024. Wszystkim uczniom życzymy, aby zdobywanie wiedzy stało się dla nich fascynującą przygodą. Natomiast przyszłorocznych maturzystów zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną.

Szczeciński Salon Maturzystów

Przypominamy, że w dniach 6-7 września Uniwersytet Szczeciński będzie gospodarzem Szczecińskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2023. Zapraszamy uczniów i nauczycieli ze szkół ponadpodstawowych do odwiedzenia naszego stoiska na Wydziale Nauk Społecznych.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

Oferta dla szkół

Uniwersytet Szczeciński ponownie rusza z przedsięwzięciami skierowanymi do uczniów i nauczycieli. W naszej ofercie można znaleźć:

• wykłady i warsztaty o zróżnicowanej tematyce,
  • zajęcia z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej,
  • prezentację oferty edukacyjnej US,
  • spacer po uniwersytecie (laboratoria, pracownie naukowe, sale wykładowe, uczelniane muzea).

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.kandydaci.usz.edu.pl/dla-szkol.