Program Szczecińskiego Salonu Maturzystów

Już w dniach 6-7 września spotkamy się na Wydziale Nauk Społecznych US podczas Szczecińskiego Salonu Maturzystów. Fundacja Edukacyjna Perspektywy, organizator wydarzenia, udostępniła na swojej stronie program SSM. Sprawdź czego możesz się spodziewać! 😉

Podczas Salonu poznasz ofertę edukacyjną naszej uczelni, przedstawimy Tobie kryteria kwalifikacji i algorytm przeliczania punktów maturalnych, omówimy zasady procesu rekrutacji, a także zapoznamy Cię z naszą strefą rozwoju i wsparcia.

Ciekawym punktem szczecińskiego wydarzenia będzie wykład Alicji Komander i Beaty Kosińskiej z Akademickiego Biura Karier pt. Jak poznać i zaprzyjaźnić się ze sobą?

Przyszłoroczni maturzyści będą mogli także skorzystać ze strzelnicy laserowej zorganizowanej przez Interaktywne centrum komunikacji i badań społecznych.

Do zobaczenia na US!