„Dom dla studenta” – wkrótce rusza nabór wniosków

„Dom dla studenta” to program Szczecińskiego TBS skierowany do studentów szczecińskich uczelni wyższych na stałe mieszkających poza stolicą Pomorza Zachodniego. Celem programu jest stworzenie przyjaznego systemu zaspokajania potrzeb mieszkaniowych w czasie nauki.

Zalety programu

• Mieszkania położone są w bezpośrednim sąsiedztwie szczecińskich uczelni oraz w pełni przystosowane są do potrzeb studentów.
  • Wysokość czynszu to ok. 380 złotych na osobę (bez mediów), czyli blisko dwukrotnie taniej niż na rynku prywatnym.
  • Gwarantowana stabilność czynszu i pewność najmu.
  • Umowy najmu zawierane są na cały okres studiów, z możliwością wcześniejszego rozwiązania umowy na koniec roku akademickiego.

Co? Gdzie? Kiedy?

Wnioski o wynajęcie lokalu, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, należy składać osobiście w biurze STBS, przy ul. Błogosławionej Królowej Jadwigi 45/U2 lub za pomocą poczty elektronicznej na adres biuro@stbs.pl, w terminie od 21 sierpnia 2023 roku od godziny 8.00 do 25 sierpnia 2023 roku do godziny 15.00.

Wnioski złożone przed godziną 8.00 dnia 21 sierpnia nie będą rozpatrywane.

O zakwalifikowaniu do programu decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.