Spotkajmy się na Pol’and’Rock Festival 2023!

Plecenie makram, warsztaty kręcenia filmów telefonem, porady brygady prawnej i warsztaty dobrego słowa – to tylko niektóre z atrakcji, które przygotował dla Was Uniwersytet Szczeciński podczas 29. edycji festiwalu Pol’and’Rock 2023.

W dniach od 3 do 5 sierpnia znajdziesz nas w strefie Pomorza Zachodniego.

Wpadnijcie w przerwie między koncertami i kontynuujcie razem z #UniwersytetSzczeciński dobrą zabawę!

Najpiękniejszy Festiwal Świata

Pol’and’Rock Festival to ogromne przedsięwzięcie muzyczne organizowane na przełomie lipca i sierpnia w Polsce. Jego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania.

29. Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 roku na lotnisku Czaplinek-Broczyno.