Rusza rekrutacja do Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego!

Tytuł magistra to dla Ciebie za mało? Marzy Ci się naukowa kariera? Uniwersytet Szczeciński wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom!

27 czerwca rusza rekrutacja do Szkoły Doktorskiej US, której wszechstronny program kształcenia oferuje wielokierunkowe przygotowanie młodych naukowców do samodzielnego funkcjonowania w krajowym i zagranicznym środowisku naukowym oraz wysokie rozwinięcie umiejętności badawczych.

Szkoła Doktorska obecnie prowadzi kształcenie w dziedzinach:

• nauki humanistyczne (dyscypliny: filozofia, historia, językoznawstwo, literaturoznawstwo),
  • nauki medyczne i nauki o zdrowiu (dyscyplina: nauki o kulturze fizycznej),
  • nauki społeczne (dyscypliny: ekonomia i finanse, geografia społeczno-ekonomiczna i gospodarka przestrzenna (nauki o polityce i administracji, nauki o zarządzaniu i jakości, nauki prawne, pedagogika, psychologia, nauki socjologiczne),
  • nauki ścisłe i przyrodnicze (dyscypliny: matematyka, nauki biologiczne, nauki fizyczne, nauki o Ziemi i środowisku),
  • nauki teologiczne (dyscyplina: nauki teologiczne),
  • kształcenie interdyscyplinarne – doktorant wskazuje dyscyplinę wiodącą i drugą, w przypadku, gdy temat jego pracy doktorskiej balansuje na pograniczu dwóch dyscyplin.

Dołącz do najlepszych i wybierz Szkołę Doktorską US! Z nami #MożeszWięcej!