Ruszyło doradztwo edukacyjne i zawodowe dla maturzystów i studentów!

Jesteś po maturze i zastanawiasz się jaką podjąć decyzję? Co wybrać? Czy studia są w ogóle potrzebne?

Doradztwo edukacyjne i zawodowe dla maturzystów i studentów to kolejna akcja Uniwersytetu Szczecińskiego skierowana do osób, które są na etapie poszukiwania własnej ścieżki edukacyjnej, pragną uporządkować wiedzę o sobie lub szukają potwierdzenia odnośnie podjętych decyzji edukacyjnych i zawodowych.

Naszym celem jest wsparcie zarówno maturzystów planujących rozpoczęcie życia studenckiego, jak i studentów, którzy rozmyślają nad zmianą kierunku, bądź kontynuacją kariery edukacyjnej.

Nasi eksperci Alicja Remiszewska – doradca edukacyjny oraz Alicja Komander- doradca zawodowy dostępni są przez cały okres rekrutacji. Postarają się zbudować przyjazną i trwałą relację, która sprawi, że uczeń/ student będzie czuł się zarówno zaopiekowany, jak i pełen decyzyjności i pewności siebie.

Na konsultacje można zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://doradztwo.usz.edu.pl/zglos-sie/

Spotkania z naszymi doradcami potrwają do końca września 2023 roku.

Nie czekaj dłużej i zapisz się już teraz! 😉