„Prawo Marcina” – spotkanie dla uczniów szkół ponadpodstawowych

„O prawach młodego człowieka” – to temat przewodni spotkania z mgr. Marcinem Kruszewskim, autorem kanału „Prawo Marcina” na TikToku. Do udziału w przedsięwzięciu zapraszamy wszystkich uczniów ze szkół ponadpodstawowych.

Spotkanie odbędzie się w czwartek (25 maja), o godzinie 12.00, na Wydziale Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ul. Mickiewicza 16-18 (sala 317).

„Prawo Marcina” jest jednym z najpopularniejszych TikTokerów poruszających tematykę prawniczą. Profil obserwuje już prawie 2  miliony osób. Publikowane przez niego treści dotyczą nie tylko problemów prawnych, ale również wprowadzanych aktualnie nowych przepisów. Filmy są krótkie, klarowne i bardzo przystępne dla odbiorcy. Często dotyczą bezpośrednio problemów młodych osób, w tym prawa oświatowego, czym zjednał sobie rzeszę młodych fanów.

Indywidualne zgłoszenia przyjmowane są poprzez formularz rejestracyjny.

Grupy zorganizowane chęć uczestnictwa w spotkaniu prosimy o zgłaszanie na adres e-mail promocja.wpia@usz.edu.pl.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1908821602824615/