Święto Uniwersytetu Szczecińskiego!

Już w sobotę 27 maja, w godzinach 10.00 – 16.00, na Alei Kwiatowej w Szczecinie odbędzie się festyn promujący Uniwersytet Szczeciński.Zaprezentujemy działalność naszych wydziałów, instytutów i innych jednostek organizacyjnych. Przedstawimy także wyjątkową ofertę edukacyjną Uniwersytetu Szczecińskiego, wyjaśnimy zawiłości procesu rekrutacji na studia i odpowiemy na wszystkie pytania – dlaczego warto studiować na naszej Uczelni?

Nasi naukowcy zaproszą do wyjątkowego świata nauki oraz przeprowadzą ciekawe eksperymenty i prezentacje naukowe. Będzie można sprawdzić się, rozwiązując zagadki logiczne oraz wykonując ćwiczenia sprawnościowe.Całe wydarzenie będzie można oglądać w Internecie. Transmisją jego przebiegu na kanałach uczelnianych zajmie się nasza uniwersytecka pracownia telewizyjna – UNIwizja, nadająca ze specjalnie przygotowanego studia.

Więcej informacji możecie znaleźć pod adresem: https://usz.edu.pl/zaproszenie-na-swieto-uniwersytetu-szczecinskiego/

Spędź z nami Święto Uniwersytetu! Spotkajmy się na Alei Kwiatowej!