Dzień Administratywisty – 25 kwietnia 2023 r.

Już 25 kwietnia 2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji US odbędzie się unikatowe wydarzenie, podczas którego rozmawiać będziemy o administracji i – co ważne – z przedstawicielami administracji! Będziecie mogli wysłuchać interesujących wykładów na temat funkcjonowania administracji publicznej, cyfryzacji administracji, cyberbezpieczeństwa i cyberzagrożeń czy funkcjonowania gmin uzdrowiskowych.

„Dzień Administratywisty” będzie także szansą na dyskusję o specyfice pracy w poszczególnych jednostkach administracji. Do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy przedstawicieli różnych urzędów. Podczas „Dnia Administratywisty” będziecie mogli także wziąć udział w interesujących warsztatach dotyczących redagowania pism urzędowych, kontaktu z klientem w administracji a nawet poznać podstawy języka migowego w administracji. Nie zabraknie też szkolenia dla osób, które myślą o karierze naukowej.

W ramach wydarzenia odbędą się także konkursy z nagrodami. Dla studentów kierunku Administracja przygotowaliśmy konkurs na najlepszą glosę do orzeczenia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Orzeczenie wybrali sędziowie WSA w Szczecinie, którzy zasiądą również w jury. Studenci będą mogli także sprawdzić swoje siły w konkursie z wiedzy o prawie administracyjnym.

Uczniów szkół ponadpodstawowych zapraszamy do udziału w konkursie na esej pt. „Przyszłość administracji publicznej”. Liczymy na to, że dyplomy i nagrody trafią do naszych przyszłych studentów!

To wszystko i jeszcze więcej już 25 kwietnia 2023 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zapisy na warsztaty organizowane w ramach Dnia Administratywisty – 25.04.2023, godz. 12.45 – 13.45 (link – kliknij TUTAJ – aktywny do 21.04.2023 r. do godz. 23.45)

Serdecznie zapraszamy!