Spotkanie dla miłośników języka francuskiego

Informujemy, że 20 marca br. na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego obędzie się spotkanie z przedstawicielką działu Campus France w Instytucie Francuskim organizowane przez Stowarzyszenie Alliance Francaise w Szczecinie będące organizacją promującą język i kulturę francuską.

Przedmiotem spotkania będą motywacyjne aspekty nauki języka francuskiego oraz możliwości podjęcia współpracy naukowej ze środowiskami uczelnianymi we Francji. Wydarzenie ma charakter informacyjny i jest skierowane do studentów oraz licealistów.

Stowarzyszenie Alliance Francaise w Szczecinie ściśle współpracuje z kierunkiem filologia romańska, który jest  realizowany na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Spotkanie jest częścią tegorocznych obchodów Święta Frankofonii.

Spotkanie obędzie się na Wydziale Humanistycznym w sali 17-19 przy al. Piastów 40 B, budynek nr 4, w środę 22 marca o godzinie 12.00.

Zapraszamy do udziału.