Spotkajmy się podczas Dni otwartych w Uniwersytecie Szczecińskim

„Przygotowaliśmy dla Was ciekawą ofertę edukacyjną. Będą warsztaty, wykłady, a także zajęcia w laboratoriach”. Do udziału w Dniach otwartych Uniwersytetu Szczecińskiego, które odbędą się w dniach 12-14 grudnia, zaprasza prof. Katarzyna Kotarska, Prorektor ds. Studenckich.

Wykłady, warsztaty, spotkania, zwiedzanie…

Kandydacie, chcesz poznać Uniwersytet Szczeciński od środka? Porozmawiać ze studentami? Zobaczyć wydziały? Wziąć udział w ciekawych wykładach i warsztatach? Przyjdź na Dni otwarte US w dniach 12–14 grudnia 2023 roku!

Wydarzenie odbędzie się na wszystkich wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego, według poniższego harmonogramu:

• 12 grudnia 2023 r. – Wydział Humanistyczny, Wydział Nauk Społecznych, Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Teologiczny;
  • 13 grudnia 2023 r. – Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych (Instytut Biologii, Instytut Nauk o Morzu i Środowisku) oraz Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia;
  • 14 grudnia 2023 r. – Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania oraz Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych (Instytut Fizyki, Instytut Matematyki).

Szczegółowe informacje na temat programu Dni otwartych znajdują się na stronie www.kandydaci.usz.edu.pl/dni-otwarte.

Wstęp na wszystkie spotkania jest wolny, obowiązuje rezerwacja miejsc pod adresem mailowym dniotwarte@usz.edu.pl.

Nie czekaj do ostatniej chwili i zapisz się już dzisiaj!