• 12 PAŹ 21
    Nabory dodatkowe rozpoczną się 1 października 2021 r.

Kandydacie, 1 października 2021 r. ruszają nabory dodatkowe, na kierunkach, których limity nie zostały jeszcze wyczerpane.

Zapisy na nabory dodatkowe będą odbywać się poprzez system Elektronicznej Rejestracji Kandydatów (ERK). W systemie należy dokonać rejestracji (nie dotyczy osób już zarejestrowanych w systemie), wybrać kierunek, uiścić opłatę rekrutacyjną (nie ma potrzeby oczekiwania na zaksięgowanie opłaty rekrutacyjnej), oraz uzupełnić swoje wyniki.

Następnym krokiem będzie kontakt z Komisją Rekrutacyjną na Wydziale (lista kontaktów do Komisji znajduje się na koncie kandydata w ERK, w bocznym menu) w celu umówienia terminu złożenia dokumentów.

Na wydział Kandydaci przychodzą z kompletem wymaganych dokumentów w oryginale wraz z ich kserokopiami, potwierdzeniem uiszczenia opłaty rekrutacyjnej oraz ze zdjęciem (1 szt.).

WYKAZ KIERUNKÓW, NA KTÓRE PROWADZONY JEST NABÓR DODATKOWY

DANE KONTAKTOWE DO KOMISJI REKRUTACYJNYCH