• 15 LIP 21
  Kwalifikacje do II etapu rekrutacji i zaczytywanie dokumentów

  Kandydacie, dzisiaj (15.07) otrzymałeś/ otrzymasz informacje o kwalifikacji do II etapu.
  Od 16 lipca do 22 lipca osoby zakwalifikowane do II etapu w systemie ERK znajdą zakładkę, dzięki której  możliwe będzie wczytanie wymaganych dokumentów.

  Wymagane dokumenty znajdziesz tutaj: https://kandydaci.usz.edu.pl/wymagane-dokumenty-dla-kandydatow/

   

  Co warto wiedzieć ?

  • Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone na Twoim koncie ERK oraz SMSem.
  • Możesz zakwalifikować się na kilka kierunków, a po otrzymaniu wyników rekrutacji złożyć dokumenty tylko na jeden wybrany przez Ciebie kierunek. Chyba, że wybierasz się na dwa kierunki – to zaczytaj dokumenty na kierunkach, którymi jesteś zainteresowany.
  • Kwalifikacja do II etapu oznacza, że kandydat pomyślnie przeszedł proces rejestracji, opłacił w terminie opłatę rekrutacyjną oraz wczytał na swoim koncie w ERK plik potwierdzający uiszczenie opłaty, a jego punktacja pozwala na zmieszczenie się w limicie przyjęć na wybranym kierunku. Teraz w terminie 16-22.07 zaczytaj  dokumenty w systemie ERK.
  • Niewczytanie skanów wymaganych dokumentów w terminie określonym w terminarzu będzie traktowane jako rezygnacja z podjęcia studiów.
  • Osoby niezakwalifikowane do II etapu mogą w terminie 16-22.07.2021 złożyć za pośrednictwem systemu ERK oświadczenie o gotowości podjęcia studiów.

   

  W razie pytań zapraszamy do kontaktu z właściwą Komisją Rekrutacyjną:

  https://e-rekrutacja.usz.edu.pl/erk2021/dokumenty/Kontakt%20do%20komisji%20rekrutacyjnych%202021_07_12.pdf