• 24 MAJ 21
  Dzień otwarty Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku

  Instytut Nauk o Morzu i Środowisku zaprasza na Dzień otwarty pod hasłem
  Nasze studia mają klimat!, podczas którego prezentowane będą kierunki studiów: Geografia, Oceanografia i Geologia oraz nowość! –  Eksploatacja zasobów naturalnych. 

  Zastanawiasz się jaki kierunek studiów wybrać lub potrzebujesz dodatkowych informacji – skorzystaj z zaproszenia i weź udział w Dniu Otwartym Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku Uniwersytetu Szczecińskiego.

  Wydarzenie odbędzie się 27 maja 2021 r. (czwartek) w godz. 12.00-13.30 w formie spotkania online na platformie MS Teams.

  Plan spotkania:

  (1) prezentacje – informacje o poszczególnych kierunkach,

  (2) sesja Q&A – pytania i odpowiedzi.

  Aby wziąć udział wystarczy kliknąć w link http://bit.ly/US_link_do_spotkania 

   

  Na odwiedzających będą czekali wykładowcy i studenci, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące poszczególnych kierunków, etapów rekrutacji, przebiegu studiów oraz wskażą możliwości zatrudnienia po uzyskaniu dyplomu. Przybliżą oni również meandry życia studenckiego, m.in. pracę w kołach naukowych, aktywny udział w rejsach badawczych i realizacji projektów naukowych, a także opowiedzą o wymianie międzynarodowej, stażach i stypendiach.

  Spotkanie będzie świetną okazją, aby bez wychodzenia z domu zapoznać się z ofertą Instytutu Nauk o Morzu i Środowisku Uniwersytetu Szczecińskiego oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania.

  Pytania można przesłać wcześniej na adres krystyna.osadczuk@usz.edu.pl  lub zadać podczas spotkania w trakcie sesji Q&A.

  Serdecznie zapraszamy!