Zaproszenie na spotkanie z „Spotkanie z ekonomią na Mickiewicza 64”

Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu popularnonaukowych wykładów otwartych pt. „Spotkania z ekonomią na Mickiewicza 64”, które odbędzie się w środę 22 marca br. o godzinie 18.00 na platformie Ms Teams.

Tym razem gościem spotkania będzie dr Marcin Gryczka.

Temat spotkania to „Wykorzystanie sztucznej inteligencji w pracy naukowo-dydaktycznej – szansa czy zagrożenie?”.

Spotkanie odbędzie się 22 marca br. o godzinie 18.00 za pośrednictwem platformy MS Teams.

Link do spotkania.

Cykl wykładów otwartych „Spotkania z ekonomią na Mickiewicza 64”, to inicjatywa Instytutu Ekonomii i Finansów, której celem jest popularyzacja wiedzy na temat współczesnej ekonomii. Spotkania on-line mają charakter cykliczny. Odbywają się raz w miesiącu, w godzinach 18.00-19.00.

Wszystkie spotkania są prowadzone przez ekspertów z Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego. Poruszane są zagadnienia takie jak: przestępczość ubezpieczeniowa, spis powszechny, przedsiębiorczość, giełda papierów wartościowych.

Zapraszamy do udziału!